Teen ERA Meeting 2023: Veli Lošinj, Chorvatsko

Máme velkou radost z toho, že Tě můžeme pozvat na zahraniční Teen ERA meeting, který se po třech letech opět obnovuje! Tato skvělá akce se bude konat v datu 06.08.-13.08.2023, na ostrově Veli Lošinj v Chorvatsku a je určena pro všechny ve věku od 9 do 17 let.

Těšit se můžeš na moře, bohatý duchovní program, nové zážitky a hlavně na mezinárodní prostředí, kdy poznáš nové kamarády z Polska a Maďarska.

Kam se letos podíváme?

Letos se podíváme na krásný, sluncem zalitý ostrov Veli Lošinj v Chorvarsku. Ubytováni budeme v rekreačním komplexu Zlatokrila, se kterým máme zkušenosti již z minulých let.

Je zde několik hřišť, disko plac, borovicové stíny pro naše duchovní skupinky a katecheze a co více … moře v docházkové vzdálenosti, ke kterému vyrazíme každý den!

Na co se můžeme přes den těšit?

Týden plný her, zábavných aktivit, odpočinku, koupání v moři, rozvojového duchovního programu…ale i na naše tradiční “ERA Workshopy”,  “ERA Talent” či fotbalový souboj o putovní ERA pohár!

A co dál?

Cena je 8.790 Kč při přihlášení a zaplacení zálohy do 31.03.2023. Po přihlášení a zaplacení zálohy po tomto datu je cena stanovena na 9.490 Kč. V ceně je zahrnuta plná penze (stravování je zajištěno v ubytovacím komplexu). Pokud máte jakýkoliv dotaz neváhej se na nás obrátit. Využít můžeš e-mail či telefon.

Registrovat se můžeš již nyní na našich stránkách, tak neváhej!

Těšíme se na Tebe! 

Kristýna Smutníková
Národní vedoucí
+420 774 887 046
kristyna.smutnikova@eracz.cz

Uzávěrka přihlášek: 11.06.2023