Meeting 2018

veme mladé ve věku 17–35 let na ERA Meeting do Itálie, který se koná v malebné horské krajině v městečku Piani di Luzza.

ERA Meeting je duchovně-rekreační setkání mládeže z Čech, Slovenska a Itálie konající se každý rok v jiné zemi. Setkání se vždy nese v duchu vybraného tématu.

Promítají se zde dva důležité momenty, 1) duchovno – mše svaté, adorace, přednášky, workshopy, 2) rekreace – využití volného času dle svého výběru. ERA meeting je týden radosti, setkání, zamyšlení se nad sebou, nad svým posláním v životě, ve světě a v církvi.

Program

Dopolední program zahrnuje společné modlitby, přednášky, osobní ztišení a skupinky. Účastníci jsou do skupinek rozděleni podle věku, což nezřídka vede k zajímavým debatám a seznámením se s jinými úhly pohledu ostatních.

Zpravidla volné odpoledne lze využít ke koupání v moři, sportu, relaxu, tanci. Den bývá zakončen společnými mezinárodními večery, mši svatou či noční adorací. Během celého pobytu je možnost přistoupit ke svátosti smíření či osobnímu rozhovoru s katolickým knězem.

Ubytování bude zajištěno v 4–8lůžkových pokojích se společným sociálním zařízením na chodbě a stravování na místě formou plné penze.

Kontakt a přihlášky

Jan Rajdl
739 514 338
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

On-line přihláška

Přihlášky přijímáme do 28. 6. 2018.

Meeting plakát
 

Náhodná fotografie

Teen Meeting 19

ERA meeting 19